Serwis Dębno stworzona dla klientów i pochodzi z bazy Naszego albumu. Pełna baza witryn znajduje się na stronie www.stronawroclaw.pl

Wiesława Osińska – Właściciel
Wiesława Osińska posiada prawie czterdziestoletnie doświadczenie jako główna księgowa w przedsiębiorstwach krajowych i międzynarodowych. W 1992 roku rozpoczęła pracę w dziale księgowości w Zakładzie Samochodów Dostawczych w Nysie, powiązanym z Fabryką Samochodów Osobowych FSO z Warszawy. Było to największe przedsiębiorstwo założone w 1952 roku produkującym pojazdy Nysa (słynne Nyski) wykorzystywane w Policji, transporcie, poczcie, służbie zdrowia i wojsku. Zatrudnienie wynosiło ponad 2 tysiące osób w latach dziewięćdziesiątych. W biurach instalowane były pierwsze komputery, potężny rozwój przynoszący ogromne zyski. Następnymi pojazdami były Polonezy typu Truck dostawcze. Powstawały hale montażowe i lakiernie. Produkcja pojazdu Nysa wynosiła 2,5 tysiąca samochodów miesięcznie, połowa była wysyłana na eksport do 35 krajów głównie Francja, Hiszpania, RFN, Chiny, Kolumbia.
W roku 2004 w Nysie powstało Biuro Rachunkowe Rawit Wiesława Osińska obsługujące Spółdzielnie Inwalidów Pokój produkującą meble powstałe w 1951 roku. Zatrudniające głównie osoby niepełnosprawne, które posiadały ogromne doświadczenie w swojej dziedzinie i mimo niewielkich zaburzeń mowy, ruchu czy słuchu talentem osiągały sukces zawodowy. Zatrudnienie wynosiło ponad 500 osób. Przedsiębiorstwo współfinansowane z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych PFRON mający na celu aktywizację zawodową oraz umożliwiające pełny udział w życiu społecznym.